VÍKENDOVKY

Aj mimo letných táborov sa dá naplno zabaviť a popritom sa niečo priučiť

VÍKENDY PLNÉ ELÁNU SÚ S NAMI!

Základné informácie:

Naše víkendovky sa budú konať v prekrásnom prírodnom prostredí Oravských beskýd na chate Slaná voda, ktorá sa nachádza v katastri obce Oravská Polhora. Začiatok každej víkendovky bude v piatok o 17:00 hod. a končiť bude v nedeľu o 15:00 hod.. Každá víkendovka bude zameraná na konkrétnu tému, ktorej sa budeme celý pobyt  venovať, a to nie len my, ale aj hostia, ktorí sú odborníci v danej problematike. Maximálna kapacita víkendovky je 30 detí, minimálny počet na začatie víkendovky je 20 detí. Na víkendovky sa môžu prihlásiť deti od 5. do 9. ročníka. Zoznam vecí, ktoré budú deti potrebovať na víkendovky sa bude odvíjať od témy, ktorej sa budeme celý víkend venovať. Všetky potrebné informácie Vám budú včas zaslané na e-mail, ktorý uvediete v prihláške. Doprava je individuálna, avšak ak by nastal nejaký problém s odvozom, vieme sa dohodnúť a po dieťa prísť.  Záloha, ktorá sa platí spoločne s prihláškou je 20€ a je NEVRATNÁ. Plná cena tohto pobytu je 75€.

    Cena zahŕňa:

  1. Ubytovanie (2 noci)
  2. Strava (5x denne, začíname v piatok večerou a končíme v nedeľu olovrantom)
  3. 3 animátorov
  4. Pomôcky na výučbu prvej pomoci
  5. Vždy 1 alebo 2 hostí, ktorých sa týka preberaná téma (napr. záchranári, horolezci, profesionálny hasiči, športovci atď.) 

ZIMNÁ VÍKENDOVKA

Prvý z pobytov bude mať tému ZIMA, konkrétnejšie prvá pomoc zameraná na úrazy a stavy v zimnom období, ukážku od skúseného horského záchranára so všetkým čo k tomu patrí (praktické ukážky hľadania ľudí v lavíne, ukážka techniky, dokumentárne filmy atď.). Na záver bude beseda s dlhoročným horolezcom, ktorý sa s nami podelí o všetky skúsenosti v odbore horolezectva a taktiež nám ukáže svoje vybavenie, s ktorým vyliezol nie jednu horu. Tento pobyt sa uskutoční v termíne 25. - 27. november.                TEŠÍME SA NA VÁS! 


PRIHLÁŠKA