„Súťaže nám umožňujú poznať naše slabiny, vedú nás po nekonečnej ceste sebapoznania. Našim pravým súperom sme jedine my sami. - Jet Li

                       DÔLEŽITÝOZNAM !! 

Plánovaná súťaž sa musí presunuť kvôli šíreniu koronavírusu. Nový dátum zverejníme na stránke FB a na tomto webe. Ďakujeme! 

Oravská pomoc so spoluprácou SZŠ v Dolnom Kubíne vrámci projektu Oravská raketa organizuje súťaž v prvej pomoci. Päť mesiacov sme chodievali po základných školách v oravskom regióne a prednášali sme laickú prvú pomoc. A na školách, kde nebol krúžok sme sa snažili zorganizovať krúžok prvej pomoci. Nadišiel čas zmerať si vaše vedomosti a schopnosti v poskytovaní prvej pomoci medzi základnými školami v oravskom regióne. Takže radi pomáhate alebo zachraňujete životy? Ak áno, toto je obrovská príležitosť pre vás aj vašu školu. Dokázať, že ľudský život vám nie je ľahostajný. A naozaj chcete pomáhať a zachrániť každý jeden život. Týmto by sme chceli pozvať všetky základne školy, aby sa zapojili do tejto súťaže, ktorá sa uskutoční 25.3.2020. Príďte ukázať svoje schopnosti a vedomosti a spoločne zažiť nezabudnuteľný deň. Pre víťazov máme pripravené perfektné ceny, ale pravdaže aj pre porazených. Pre všetkých účastníkov súťaže, ale aj pre všetkých, ktorí sa prídu iba pozrieť máme pripravené občerstvenie. Na všetkých sa teší organizátorský tím Oravská pomoc.

Registrovať sa môžete na e-mail: oravskapomoc@gmail.com alebo na telefónnych číslach: 0904231063 alebo 0950673121 (Do e-mailu treba napísať meno tímu, tel. číslo, názov a adresu školy, počet tímov z jednej školy.)