FAcebook

Oravská pomoc - Občianske združenie 

22.05.2020

V mene celého nášho tímu vám chceme oznámiť veľmi dôležitú správu. Naša žiadosť o schválenie nového inštitútu sa podarila! Ministerstvo Slovenskej rebubliky plnohodnotne schválilo Občianske združenie, pod názvom Oravská pomoc. A čo to znamená? Od dnešných dní máme povolené akékoľvek akcie či prednášky alebo dokonca tábory, o ktorých čo skoro vydáme najnovšie informácie. 

Naša radosť neustále rastie a spoločne dúfame vo vašu priazeň a podporu. Vďaka vám denne prežívame tieto chvíle a nehodláme zastaviť ale naopak pokračovať ďalej. Pracujeme neustále aj napriek sťaženým podmienkam. V týchto dňoch chceme poukázať na mladých ľudí, ktorí svojou odvahou a cieľavedomosťou dokázali zvládnuť všetky prekážky..pretože ich sny boli väčšie ako pozemské skúšky.. Chceme ukázať, že priateľstvo a láska dokáže prekonať strach a aj obavy, ktoré nám plnia myšlienky klamstvami. Toto čo teraz prichádza je pre nás neskutočná podpora, ktorá nám dodáva úsmev každý deň a keď príde nepríjemná situácia podporíme sa a bojujeme ďalej a nevzdávame sa , pretože vidieť úsmev u vás za našu prácu, ktorú vykonávame je silnejšia motivácia ako tie obavy, ktoré nám klopú na dvere. 

Zostaňte s nami a spoločnými silami prekonáme všetko. Ďakujeme! Budeme robiť všetko čo je v našich silách, aby ste mohli mať úsmev na tvári a pocit šťastia v srdci.

"ÚSMEV JE AKO LIEČBA, USMIEVAJ SA VŽDY NIE LEN KEĎ TO TREBA!" Mišo