FAcebook

KONEČNE SME SA MOHLI OSOBNE STRETNÚŤ !!!

25.04.2021

Keďže pandemická situácia nám nedovoľovala sa osobne stretnúť, tak sme schôdze organizovali na platforme Facebook. Dňa 24.4.2021 sa nám konečne podarilo z organizovať schôdzu, na ktorej sme sa mohli aj reálne stretnúť pravdaže za dodržaní všetkých pandemických opatrení. Konečne sme sa mohli poriadne porozprávať a prediskutovať jednotlivé kroky našich plánov. Ktoré sa dozviete nasledujúcich týždňov a veríme, že tieto naše kroky podporíte. Tešíme sa, že pademická situácia sa zlepšuje a pomaly sa vraciame ku normálnemu životu a budeme sa môcť vrátiť k naším aj minuloročným aktivitám.


INFO ZO SCHÔDZE 

1. Podarilo sa nám vybrať predsedu Výboru Oravskej pomoci, ktorým sa stál Karol Pjentek a tešíme sa, že túto náročnú úlohu prijal a výbor môže konečne začať plnohodnotne fungovať. Tak držme mu všetci palce, pretože ho čaká naozaj veľmi veľa práce. 

2. Náš tím OZ Oravská pomoc sa rozrástol o novú členku Aneta Karliaková. Tešíme sa, že Aneta prijala naše pozvanie a stala sa členkou, pretože Aneta je naozaj jedno kreatívne a ambiciózne dievča pravdaže s obrovským srdcom, ktoré chce naozaj pomáhať, preto bude obrovským prínosom pre Výbor, kde bude pôsobiť ako podpredsedníčka výboru.

3. Tešíme sa, že Monika Holúbková sa ujala náročnej úlohy, a to grafičky a správcu web stránok. 

4. Všetci určite dobre viete aké sú pre nás dôležité prednášky, preto sme radi, že máme až troch Koordinátorov Sára Laštíková, Kristián Kočička, Michal Steinocher, ktorí sa budú naplno venovať prednáškam, ktoré sú naozaj veľmi dôležité, ktorými šírime základy laickej prvej pomoci.  

Na záver už len toľko ďakujeme naozaj Vám všetkým, že nás podporujete. Pre niekoho to môže byť maličkosť, ale pre nás to je palivo, ktoré nás ženie dopredu aj v ťažkých časoch. 

ĎAKUJEME !!!